Cennet Kanyonu Su Yürüyüşü

Yazar: ahmetyigit

arih : 28.07.2019
Toplanma Yeri : Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü-Dernek Ofisi
Hareket Saati : 08:00
Yürüyüş Mesafesi: 7 Km
Zorluk Derecesi : Zor (İlk kez katılanlar için)
Etkinlik Bedeli : 40,00 TL. (Araç ve Rehber ücreti)
Yemek Bedeli : 20,00 TL. (5 Izgara Köfte+Salata ortaya)

Not: Etkinliklerimizde araç ücreti araç kapasitesine istinaden kişi başı ücreti yazılmış olup, araç kapasitesinin altında katılım olması halinde, araç ücreti etkinliğe katılan kişi sayısına paylaştırılır.

İletişim : 0 506 5092076 – 0 536 8795207

PARKUR BİLGİSİ

Bursa İli Yenişehir İlçesine bağlı Günece Köyünden başlayacak 7 km lik kanyon içinden doğası hiç bozulmamış ve eşsiz güzellikteki Cennet kanyonu etkinliği gerçekleştirilecektir. Yarhisar Köyüne kadar kanyon geçisi yapıldıktan sonra öğle yemeği Köftecide yenilecektir.

Kanyon yürüyüşünde 3-4 metre derinliğinde havuzların olması nedeniyle, katılımcılardan yüzme bilmeyenlerin mutlaka can yeleği giymeleri gerekmektedir.

Yüzme bilmeyen arkadaşlarımızın mutlaka can yeleği ile etkinliğe katılmaları gerekmekte olup, can yeleği olmayanlara tarafımızdan can yeleği ayarlanmaya çalışılacaktır. (15 adet can yeleği ayarlanacaktır.

Zor bir kanyon geçişi olması nedeniyle, bazı yerlerde ip kullanılması gerektiğinden, kendine güvenenlerin ve yüzme bilenlerin gelmesi önerilir.
Kanyon geçişi sırasında katılımcılar tüm eşyalarını araçta bırakacaktır.

Dönüş saatlerimiz tahmini olarak yazılmış olup, her hangi olumsuzluk olması halinde belirtilen saatten sonra dönüş yapılabilir.

NOT: Etkinliğe katılanların su ayakkabısı veya kayalardan kaymayacak ayakkabı giymeleri, fotoğraf makinesi ve telefonlarını su yürüyüşü esnasında yanlarına almak isteyenler su geçirmeyecek şekilde naylon poşet getirebilir. Yürüyüşün sonunda Yenişehir’ de Izgara salonunda uygun fiyata köfte yenilecektir.

ETKİNLİKLERİMİZDE DÖNÜŞ SAATİ TAHMİNİ OLARAK YAZILMIŞ OLUP, BELİRTİLEN SAATTEN ÖNCE VEYA SONRA DA GELİNEBİLİR.

YÜRÜYÜŞLERİMİZDE DOĞAYA ÇÖP ATMAK VE MOLA HARİCİNDE SİGARA İÇMEK KESİNLİKLE YASAKTIR.

Yürüyüşe uygun ayakkabı ve giyecek seçiniz.