Ulaşım ve Konaklama

Ulaşım

1.ŞAHSİ ARAÇLARI İLE GELECEK OLANLAR İÇİN ;

  • 18 Ağustos Cuma günü veya daha önceden gelecek olanlar Yalova Merkeze 15 km uzaklıkta olan Kurtköy Köyüne gelecekler ve Kurtköy Camisinin bulunduğu merkezden Kapılıçınar yönüne 1 km. sonra Kutluay Alabalık Tesisi ve Kaplıçınar Restaurantın bitişiğinde bulunan Ormanika Kamp Alanına gelecekler ve çadır kurulacak alana çadırlarını kuracaklar. Katılımcılar kendi çadırlarını getirecektir.

 2.OTOBÜSLE VEYA İDO İLE GELECEK OLANLAR İÇİN:

  • 18 Ağustos Cuma günü saat 16:00 da Heykelde toplanılacak. 16:30 da Bisikletlerle 15 km mesafede olan Kurtköy köyüne toplu halde gideceğiz. Bisikletle gidemeyecek olanlar için pikap araç ayarlanacak ve Bisikletler Pikapla götürülecektir.
  • Konaklama
  • Etkinlik kayıt bedelini yatıranlar doğanın içinde bulunan Kurtköy Ormanika Kamp Alanında tahsis edilen alanda çadırlarını kuracaklar. Katılımcılar kendi çadırlarını getirecektir.

PARKURLARIMIZ

https://tr.wikiloc.com/bisiklet-rotalari/yalova-ekoturizm-ve-saglikli-yasam-dernegi-2-bisiklet-festivali-1-gun-programi-47133047

https://tr.wikiloc.com/bisiklet-rotalari/yalova-ekoturizm-ve-saglikli-yasam-dernegi-2-bisiklet-festivali-2-gun-programi-47135820?fbclid=IwAR22LpvqQTZIAF8FXE_WXhPoVXvQ4aE_D8Ml-8nU1Z4DRdq34MkjuWl84Lk